EMEA Inside sales and inventory operations manager

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú, medzinárodne pôsobiacu spoločnosť, produkujúcu v elektro/ strojárskom segemente, hľadáme skúseného Sales and inventory managera (sales/inventory operations), s predchádzajúcimi relevantnými skúsenosťami na tejto pozícií vo výrobnej spoločnosti. Pozícia v rámci spoločnosti (tejto pobočky) zastrešuje 3 členný tím. Primárne sa budete venovať vývoju, implementácii a vedeniu SIOP procesov pre závody v EMEA regióne.
*popis práce pripájame pre praktické (a zrozumiteľné) účely v AJ:

- Integrated planning
- Forecast algorithm optimization
- Demand/Supply balancing
- Product Lifecycle management (PLM)
- NPI and EOL processes
- Variance analysis
- Statistical analysis
- Working capital optimization
- Inventory management process
- Dynamic supply modeling

- možnosť home office (5x mesačne)
- služobné auto
- flexibilná pracovná doba
- finančné benefity (13. plat, ročné navyšovanie platov, a pod.)

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú podmienkam stanovených našim klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsdadzujeme pre nášho klienta. Spoločnosť radi predstavíme vybraným kandidátom počas telefonického rozhovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- relevantná predchádzajúca prax na pozícii napr. Supply chain managera/ Sales managera/ SIOP managera, s focusom na Sales a Inventory časť (forecasty, demand/supply balancing)
- orientácia na detail
- dobrá a produktívna práca s tímom
- aktívna znalosť AJ
- analytické zručnosti, prezentačné zručnosti

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3930633  Dátum zverejnenia: 21.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac