LEAN špecialista (black belt)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre skúseného LEAN špecialistu. Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý má certifikát Six Sigma - Black belt, má skúsenosti so školením tímu a aktívne ovláda anglický jazyk.

- Optimalizácia výrobných procesov a nákladov
- Zavádzanie nástrojov štíhlej výroby
- Organizovanie workshopov a školení pre lean metódy
- Analýza súčasného stavu spoločnosti a identifikovanie možných priestorov na zlepšenie

- Práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- 13.ty a 14.ty plat
- Jazykové kurzy
- Firemné akcie

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, tešíme sa na Váš životopis. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Komunikatívnosť, tímovosť, inovatívnosť
- Silné prezentačné schopnosti
- BLACK BELT certifikát je PODMIENKOU
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- predošlá skúsenosť s LEAN a Six Sigma nástrojmi

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3855821  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac