Elektrotechnik údržby

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Technikov údržby hľadáme nového člena, ktorý má elektrotechnickú vyhlášku §23 a predošlé skúsenosti ako technik údržby vo výrobnej spoločnosti.

- JEDNOZMENNÁ PRÁCA
- oprava a zabezpečenie údržby zariadení
- plánovanie a výkon preventívnej údržby strojov a zariadení
- nastavovanie zariadení v procese výroby
- zodpovednosť za chod strojov a zariadení
- navrhovanie a vykonávanie zlepšovacích návrhov v procese

- 13. plat
- bohatý sociálny systém
- stravné lístky nad rámec zákona

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Budeme sa tešiť na Váš životopis.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našim klientom. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU/ SOŠ

Počet rokov praxe

3

- SŠ/SOU elektrotechnické zameranie
- vyhláška §23 podmienkou
- zodpovednosť a samostatnosť
- skúsenosť s diagnostikou porúch zariadení

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3852923  Dátum zverejnenia: 27.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac