Špecialista optimalizácie procesov

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v úspešnej, stabilnej, medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v strojárskom segmente. Čaká Vás práca, kde budete koordinovať menší team technológov a procesného inžinieringu, pracovať s technickou dokumentáciou a hľadať zlepšenia pre proces výroby. Ideálny kandidát má strojárske vzdelanie a background z pozícií ako: Procesný inžinier, Technológ, Výrobný inžinier.

Vaša práca bude zahŕňať:
. koordináciu menšieho tímu technológov a procesného inžinieringu
. zefektívňovanie a optimalizáciu technologického procesu výroby
. LEAN manažment
. spoluprácu s odd. kvality, nákupu, výroby a inžinieringu

- práca na dobu neurčitú od začiatku TPP
- 13ty plat a iné finančné benefity
- kurzy anglického jazyka
- možnosť kariérneho a osobného rastu

Ak Vás zaujala daná pracovná pozícia, tešíme sa na Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, americkú vývojovú a výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosť s organizovaním tímu ľudí
- skúsenosť so zavádzaním nových výrobných procesov
- elektrotechnické/technické vzdelanie
- schopnosť dohovoriť sa anglicky
- predošlá skúsenosť s využívaním nástrojov
procesného inžinierstva a štíhlej výroby (5S,
Kaizen, KANBAN)
- technické myslenie
- čítanie technickej dokumentácie

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3756453  Dátum zverejnenia: 8.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac