Finančný účtovník

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1100 eur. Finálna výška mzdy bude reflektovať Vaše skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Bánovce nad Bebravou

Hľadáme Fin. účtovníka pre nášho klienta, známu, úspešnú, výrobnú spoločnosť. Hľadáme kandidáta/ kandidátku s relevantnými skúsenosťami na obdobnej pozícii

- vedenie a spracovanie účtovnej agendy došlých faktúr
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie
- dohľad nad účtovaním v súlade s platnou legislatívou
- mesačné, ročné uzávierky a vykazovanie
- kompletné zabezpečenie spracovania účtovných dokladov, výkazov DPH, dodávateľských a odberateľských faktúr, pokladňa, bankové výpisy, interné doklady
- príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva

- 13. plat+ ročný bonus
- stabilná práca v úspešnej spoločnosti v príjemnom pracovnom prostredí
- flexibilný pracovný čas

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme sa zaslanie životopisu a Váš záujem. Úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti strojárskej pordukcie. Spoločnosť Vám veľmi radi predstavíme pri osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie/ účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Úspešný kandidát by mal mať:

- vedomosti v problematike daní s finančného účtovania
- byť zodpovedný a spoľahlivý
- aktívne používať anglický jazyk
- SAP - výhodou, nie podmienkou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3739193  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac