2 200 - 2 500 EUR

Vedúci technického oddelenia

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodne pôsobiacu automotive spoločnosť, hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu Vedúci technického oddelenia. Kandidát by mal mať silné strojárske zázemie, technické myslenie, organizačné schopnosti a komplexné vedomosti v oblasti strojárskej výroby.

Náplň práce
. riadenie konštruktérov, PLC programátorov a procesných inžinierov v spoločnosti
. zodpovednosť za kvalitu práce týchto pracovníkov, ich kontrola a vedenie
. zabezpečenie zavedenia nových výrobných liniek do výroby
. kontrola správnosti parametrov týchto liniek u externých dodávateľov
. úzka spolupráca so všetkými oddeleniami spoločnosti

. pohyblivá pracovná doba
. finančné benefity, 13. a 14. plat
. balík sociálnych benefitov
. jazykové vzdelávanie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite prosím Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre násho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske/ technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

. komplexné znalosti v oblasti strojárskej výroby
. čítanie a tvorba technickej dokumentácie
. cestovanie do Nemecka k dodávateľom
. znalosť konštrukčných programov (AutoCAD -výhodou)
. znalosti v oblasti zavádzania nových výrobných liniek - výhodou
. nemecký jazyk - výhodou
. manažérske zručnosti, samostatnosť, zodpovednosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava
ID: 3717022   Dátum zverejnenia: 15.7.2019