Inžinier procesnej kvality

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. spracovanie a analýza dát z metrologického laboratória
. zefektívňovanie a zlepšovanie procesov kvality
. zníženie chybovosti v procese kvality
. podieľanie sa na tvorbe nových spôsobov testovania v metrologickom laboratóriu
. dohľad nad prácou metrológov v spoločnosti

. 13. a 14. plat
. výkonnostné bonusy
. sociálne benefity

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite prosím Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

. znalosť procesov zlepšovania kvality a výroby (lean, 6Sigma)
. aktívna znalosť anglického jazyka (medzinárodné prostredie)
. samostatnosť, technické myslenie a kreativita

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3709933  Dátum zverejnenia: 4.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac