2 700 - 3 200 EUR

Vedúci finančného oddelenia

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú americkú spoločnosť pôsobiacu vo sfére consultingu a správy komerčných a industriálnych nehnuteľností, hľadáme Vedúceho finančného oddelenia. Hľadáme človeka, ktorý bude viesť menší tím ľudí (2), má aktívnu angličtinu a výborný prehľad v GAAP a IFRS štandardoch, skúsenosti s controllingom a auditmi. Výhodou je komplexná orientácia v účtovníctve.

- zodpovednosť za účtovný a fakturačný systém (Abra)
- zodpovednosť za ad-hoc finančné analýzy (spojené so správou budovy- prehľad pohľadávok, objem fakturácie od nájomcov, porovnávanie nákladov)
- zodpovednosť za aktívnu participáciu na stretnutiach s klientmi (navrhovanie klientovi riešenia fakturácie, obeh dokladov, stanovenie uzávierok)
- komunikácia s bankou a validácia bankových platieb
- účtovníctvo (účtovanie majetku, DPH, mesačné/ročné uzávierky,...)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2700€ ( v závislosti od skúsenosti kandidáta)

- dovolenka navyše
- sick days
- teambuildings
- multisport card

Ak Vás zaujala táto pracovná pozícia, pošlite nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov a radi sa Vám ozveme. Prípadne, ak máte doplňujúce otázky, ozvite sa nám!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v sfére komerčných nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ právnické/ manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Od úspešného kandidáta sa očakáva:
- výborná angličtina
- orientácia v GAAP a IFRS štandardoch
- znalosť systémov ako Abra, Workday
- skúsenosť s vedením menšieho tímu ľudí
- klientský prístup

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Škorníková
Tel.: +421948216060
E-mail: poslať životopis
ID: 3696785   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2700€ ( v závislosti od skúsenosti kandidáta)