2 500 - 3 300 EUR

Elektrotechnický Inžinier pre R&D

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trnava
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, slovenskú Hi-Tech spoločnosť s celosvetovým pôsobením v oblasti Oil&Gas (špecifikácia frézovanie a vŕtanie), hľadáme Senior elektrotechnického inžiniera, s požadovanou praxou na obdobnej pozícií min. 5 rokov, s platnou vyhláškou § 23, ktorý bude zodpovedný najmä za návrh, prípravu a realizáciu komplexných elektrotechnických riešení.

. analýza aktuálneho stavu navrhovaných obvodov
. vyhodnocovanie dát a meraných signálov
. návrh obvodových riešení podľa požiadaviek zariadenia
. tvorba dokumentácie pre elektroinštalačné riešenia, elektrické zapojenia a obvody
. zavádzanie elektronických zariadení do prevádzky
. vykonávanie skúšok a prehliadok elektrických zariadení
. zapájanie rozvádzačov a priemyselných elektroinštalácií

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

v závislosti od skúsenosti kandidáta

- najrôznejšie sociálne benefity počnúc dovolenkou navyše až po finančné príspevky
- plat, ktorý bude reflektovať Vaše vedomosti a skúsenosti
- výnimočné pracovné prostredie a skvelý tím
- zaujímavé, neštandardné projekty
- školenia + ďalšie vzdelávanie

Ak Vás zaujala táto alebo iná pracovná pozícia, tešíme sa na Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 29 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, slovenskú vývojovú, hi-tech spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

- aktívna znalosť technickej angličtiny
- odborná spôsobilosť § 23 alebo 24
- znalosť AutoCAD
- min. 5 ročná skúsenosť v relevantnom odbore, teoretické a praktické skúsenosti s návrhom obvodov

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Šafarikovo namestie
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jantáková
Tel.: +421 948 202 329
E-mail: poslať životopis
ID: 3692708   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v závislosti od skúsenosti kandidáta