1 700 - 3 000 EUR

Konštruktér

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, slovenskú hi-tech spoločnosť pôsobiacu v Oil & Energy sfére s medzinárodným uznaním, obsadzujeme pozíciu Konštruktéra (skúseného). Hľadáme CAD designera s viacročnou praxou s komplexným návrhom produktu ), ktorý bude zodpovedný za tvorbu komplexných a kľúčových ideových návrhov.

- ideové návrhy, ich realizácia na základe požiadaviek
- popis dokumentácie ohľadom návrhov konštrukcie pre zariadenia
- vytváranie a realizácia vlastných konštrukčných návrhov
- dohliadanie na výrobu a montáž navrhnutého zariadenia

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1700 eur brutto

- práca pre jedinú spoločnosť svojho druhu na Slovensku, výnimočné projekty
- flexibilný pracovný čas
- dovolenka navyše & sick days
- home office
- finančné bonusy (pri rodinných udalostiach, Referral)

Ak Vás zaujala táto pracovná pozícia, pošlite nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov a radi sa Vám ozveme. Prípadne, ak máte doplňujúce otázky, ozvite sa nám!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo/ Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- elektrotechnické osvedčenie § 20
- predošlá skúsenosť z vývojového alebo výskumného tímu
- odborné znalosti konštrukcie, dizajnu, výrobných postupov

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava
ID: 3692707   Dátum zverejnenia: 21.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1700 eur brutto