Koordinátor logistiky vratných obalov

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac+13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia Koordinátora logistiky vyžaduje prax v logistických procesoch vo výrobnej spoločnosti. Veľmi dôležitou súčasťou práce je pomerne komplexný manažment medzinárodnej rotácie vratných obalov. Kandidát/ka by mal mať skúsenosť v oblasti projektového manažmentu, vedenia projektov a príprav logistických analýz.

Na tejto pozícii budete potrebovať aktívnu angličtinu.

- analýzy nákladovosti preprav+ optimalizácia prepravných nákladov
- operatívne riadenie vratných/opätovne použiteľných obalov v rámci skupiny
- plánovanie, realizácia, monitorovanie projektu (zabezpečenie projektového manažmentu)
- sledovanie skladových zásob
- komunikácia s nákupom a logistikou

- 13. plat
- stabilná, dlhodobá práca v úspešnej zahraničnej spoločnosti
- rôzné možnosti ďalšieho vzdelávania
- rôzne sociálne benefity

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM a v ANGLICKOM JAZYKU, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta. Pri osobnom pohovore Vám spoločnosť veľmi radi predstavíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy

Počet rokov praxe

4

- prax na pozícii koordinátora logistiky/ tímlídra logistiky vo výrobnej spoločnosti
- aktívna AJ
- analytické úlohy (analýzy nákladov, cien)
- ideálnymi sú skúsenosti na oddelení materiálového plánovania/ logistiky/ nákupu
- pozícia predpokladá občasné cestovanie do Nemecka.

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3674083  Dátum zverejnenia: 9.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac