Programátor (SW) robotov

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, slovenskú inovatívnu, technologicky nadčasovú, rýchlo rastúcu spoločnosť (aplikovaná veda) obsadzujeme pozíciu Robotika/ Programátora ABB robotov. Náš klient vyrába jedinečný technologický produkt s obrovským trhovým využitím. Spoločnosť aj pozíciu Vám veľmi radi predstavíme. Pošlite nám Vaše CV!

- programovanie a diagnostika "embedded softvéru"
- diagnostika a odstraňovanie porúch
- konfigurácia, nastavenie a testy zariadení
- tvorba/úprava vizualizácie procesov
- uvádzanie zariadení a inštalácií do prevádzky

- klasický pracovný čas, bez nočných zmien, nejde o prácu vo výrobnej hale fungujúcej zmenne.
- flexibilný pracovný čas, home office, sick days
- teambuildingy
- jazykové vzdelávanie, rôzne technologické workshopy
- plat je samozrejme veľmi zaujímavý
- práca s najmodernejšími technológiami, vedomostný rast
- najväčším benefitom je táto práca!

Ak Vás zaujala táto pracovná pozícia, pošlite nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Ak máte doplňujúce otázky, ozvite sa nám!

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Slovenskú, technologickú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce pôsobenie na obdobnej pozícii, v oblasti elektrotechniky/ robotiky
- pozícia NIE JE vhodná pre absolventa
- vyštudovaný technický odbor, technický backround, technické myslenie
- znalosti automatizácie, PLC systémov, Simatic
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- ochota cestovať, občasne, vrámci Európy

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3647267  Dátum zverejnenia: 27.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac