Automatizačný inžinier - pozícia vhodná pre absolventa

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Automatizačného inžiniera- pozícia vhodná pre absolventa adekvátnych odborov. Ponúkame výbornú príležitosť pre človeka, ktorý vníma cestovanie ako výhodu, ovláda základy PLC, automatizácie a testovanie.

- práca s najmodernejšími technológiami
- vykonávanie HMI testov a následné spracovanie dokumentácie
- spolupráca a HW & SW konštruktérmi
- vývoj nových testovacích kaskád
- komunikácia so zákazníkmi

- flexibilný pracovný čas, home office
- teambuildingy
- jazykové vzdelávanie, rôzne technologické workshopy
- využívanie jazykov
- cestovanie do zahraničia, najmä do Nemecka 60%

Ak Ťa zaujala táto pracovná pozícia, pošli nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov a radi sa Ti ozveme. Prípadne, ak máš doplňujúce otázky, ozvi sa nám!

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je medzinárodne pôsobiaca výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia/ Mechatronika/ Robotika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- výborná znalosť anglického jazyka
- vysokoškolské vzdelanie v oblasti Automatizácie/ Mechatroniky
- technické myslenie
- základne znalosti PLC programovania
- §21

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3628677  Dátum zverejnenia: 16.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac