Manuálny pracovník

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 537 do 700 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon ručných operácií pri obsluhe strojov
- výroba výrobkov na základe pracovnej objednávky
- kontrola kvality vyrobených dielov použitím kalibrov alebo iných
meradiel na základe technických podkladov
- označovanie výrobkov a ich balenie

- ročný bonus
- možnosť vianočného bonusu vo výške mesačného platu podľa výsledkov
- stravovanie za 0,50€ alebo stravovacia karta
- firemné akcie - Family Day, Vianočný večierok, popr. výlet
- práca v nadštandardných priestoroch
- zabezpečená doprava

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2019 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

- flexibilita, zodpovednosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juliana Novotná
Tel.: +421948238362
E-mail: poslať životopis
ID: 3574986   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 537 do 700 eur brutto