Technológ vstrekolisov

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1800 € do 2000 € v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Technológa obsadzujeme pre nášho klienta, etablovanú zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v segmente automotive výroby. Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý sa orientuje v prostredí plastovej výroby, dobre ovláda prácu na vstrekolisoch, s tým súvisiace výrobné technológie a dohovorí sa po anglicky.

miesto výkonu práce = Bánovce nad Bebravou

- podpora výrobného procesu vstrekovania plastov
- komunikácia s dodávateľmi
- výpomoc pri zavádzaní nových projektov
- úzka spolupráca pri riadení a údržbe existujúcich foriem a i.

- stabilné pracovné miesto
- balík zamestnaneckých výhod
- 13. plat
- školenia zabezpečené spoločnosťou

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM JAZYKU, spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je automobilová výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky skúseností na podobnej pozícii
- znalosť metód a postupov vstrekovania plastov, nástrojov a dizajnu nástrojov
- čítanie výkresovej dokumentácie
- základná schopnosť dohovoriť sa po anglicky
- proaktívny prístup
- schopnosť riadiť funkčné tímy
- zodpovednosť a flexibilita
- schopnosť samostatne pracovať a riešiť opakujúce sa problémy
- schopnosť stanoviť priority
- ochota cestovať

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Kolenová
Tel.: +421 948 202 329
E-mail: poslať životopis
ID: 3552530   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1800 € do 2000 € v závislosti od skúseností kandidáta