Technik BOZP & PO

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Technik BOZP & PO obsadzujeme pre úspešnú kanadskú automotive spoločnosť, ktorá sídli v lokalite Svätý Jur.

- dohľad nad dodržiavaním BOZP & PO a odstraňovanie vzniknutých chýb a nedostatkov
- vykonávať preventívne kontroly dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny práce, požiarnej ochrany, životného prostredia a zabezpečovať stav zodpovedajúci legislatíve a interným predpisom
- evidovať, vyhodnocovať, vyšetrovať pracovné úrazy, navrhovať opatrenia vedúce k zvýšeniu BOZP
- sledovanie všeobecne platných právnych a ostatných predpisov k problematike BOZP a PO
- zúčastňovanie sa na vnútorných auditov a previerok BOZP a PO

- práca v príjemnom prostredí moderných, výrobných priestorov
- balík zamestnaneckých výhod
- príjemný pracovný kolektív
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, nám pošlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.
Ďakujeme za každý jeden životopis, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3471810  Dátum zverejnenia: 16.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700 eur