Technický Špecialista/Konzultant

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1900 € + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorý bude zastrešovať technickú stránku produktov pre portfólio klientov spoločnosti. Kandidát bude vypracovávať počiatočné cenové kalkulácie, pripravovať technickú dokumentáciu, a starať sa o precízne doručenie produktu zákazníkovi. Kandidát bude udržovať so zákazníkom aktívnu komunikáciu prostredníctvom online webinárov, mailov, telefonicky, ale aj osobne.

Náplň práce:
- technická starostlivosť o produkty
- príprava cenových kalkulácii jednotlivých produktov
- spracovanie špeciálnych technických úprav produktu na základe požiadavok zákazníka
- starostlivosť o zákazníka a cyklus objednaného produktu
- aktívna komunikácia s obchodným a vývojovým oddelením

- 7,5 hodinový pracovný čas
- 13.plat
- finančné bonusy a príspevky
- rôzne športové, kultúrne, a relaxačné benefity

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám vaše CV v ANGLICKOM jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je jedným z lídrov v oblasti záložných zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- znalosť anglického jazyka nutná
- strojárske/technické vzdelanie, prax v danej oblasti nutná
- ochota vycestovať do zahraničia
- technické myslenie, samostatnosť, iniciatívnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3464531  Dátum zverejnenia: 17.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1900 € + 13.plat