Vedúci oddelenia plánovania výroby

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiacod 1800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia Supervízora plánovania výroby líduje tím plánovačov, preto prax vo vedení menšieho tímu je podmienkou. Rovnako dôležitá je pracovná skúsenosť na pozícii vo výrobnej spoločnosti.

. manažovanie E&O
. manažovanie materiáloveho Kanbanu u dodávateľov
. cenové kalkulácie na základe výrobného toku a materiálu
. vedenie tímu na oddelení plánovania materiálových tokov
. zodpovednosť za plánovanie výroby
. riadenie spracovania zákazníckych objednávok
. podielanie sa na fáze zavádzania nových produktov do výroby

. finančné bonusy a príspevky
. 13. plat
. rôzne športové, kultúrne a relaxačné benefity
. práca v stabilnom pracovnom prostredí

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku ako reakciu na tento inzerát.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

. vysokoškolské vzdelanie
. prax na podobnej pozícii (aspoň 2 roky)
. komunikatívna angličtina
. analytické zručnosti
. schopnosť vykonávať a presadzovať potrebné zmeny
. odolnosť voči stresu, schopnosť vykonávať samostatné rozhodnutia, orientácia na detail

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3464498  Dátum zverejnenia: 25.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiacod 1800€