Skladník/Vodič VZV

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
920-1200 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, automotive spoločnosť, ktorá vyrába automotive komponenty, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Skladník/ Vodič VZV, s predošlou skúsenosťou používania vysokozdvižného vozíka minimálne 1 rok vo výrobnej spoločnosti.

Miesto výkonu práce: Bratislava
3-zmenová pracovná doba

Náplň práce
-Používanie vysokozdvižného vozíka (manipulácia v sklade)
-Základná údržba vysokozdvižného vozíka
-Práca podľa bezpečnostných smerníc a pravidiel firmy
-Udržiavanie čistoty a organizácie na pracovnom mieste
-Pomáhanie pri kontrole skladových priestorov a mesačných inventúrach

-13. – 14. plat
-balík sociálnych výhod
-jazykové kurzy ,,face to face,,

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.7.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrába automotive komponenty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-Predošlá skúsenosť s riadením vysokozdvižného vozíka
-Preukaz na obsluhu VZV
-Ochota pracovať na 3-zmeny
-preukaz skupiny G výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Ferancová
Tel.: +421948238362
E-mail: poslať životopis
ID: 3399843   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   920-1200 € brutto