Skladník

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť, v lokalite NOVÉ MESTO NAD VÁHOM, pôsobiacu v oblasti výroby strojov a zariadení, obsadzujeme pozíciu Skladník.

Pracovná doba je 1-zmenná, ranná, 8-hodinová.

Náplň práce
-Práca so systémom SAP/Navision
-Čítanie a pracovanie s technickou dokumentáciou
-Používanie vysokozdvižného vozíka (manipulácia v sklade)
-Udržiavanie organizácie a poriadku v sklade
-Práca podľa bezpečnostných smerníc a pravidiel firmy

-práca LEN na 1 zmenu (ranná, 8-hodinová)
-práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
-príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-odborný rast
-zázemie a potenciál postupu

Zaujala Vás táto pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť vyrába strojové zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske

-Čítanie technickej dokumentácie nutné
-Platný VZV preukaz nutný
-Skúsenosť so systémom SAP/Navision výhodou
-Líderská a komunikatívna osobnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava
ID: 3399843   Dátum zverejnenia: 3.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 € brutto