Sales specialist (elektro)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacod 2000 eur. k platu prináležia významné kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Sales špecialistu pre portfólio elektrotechnických služieb pre nášho klienta, celosvetovo pôsobiacu technologickú spoločnosť, poskytujúcu energetické a automatizačné riešenia prispievajúce k dosiahnutiu efektivity a trvalej udržateľnosti. Hľadáme technicky zdatného, skúseného sales špecialistu/ inžiniera s dobrým prehľadom v oblasti elektro.
Pre túto pozíciu je nevyhnutné elektrotechnické vzdelanie alebo aktívne pôsobenie v obchode v spoločnosti elektro zamerania.

- starostlivosť o existujúcich klientov a business development
- aktívna komunikácia s klientmi, rozvoj obchodných vzťahov
- vedenie obchodných stretnutí, negociácia obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
- analýza trhu a benchmarking
- monitorovanie obchodných priležitostí a investíciií a manažovanie veľkých projektov na celom území SK

- práca v inovatívnom prostredí medzinárodnej spoločnosti so skvelým produktovým portfóliom
- možnosť ďalšieho rozvoja a prehlbovanie skúseností
- zaujímavé mzdové ohodnotenie a bonusový systém
- služobný automobil aj na súkromné účely

Zaujala Vás táto pracovná pozícia? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov. Uvítame aj fotografiu

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorého veľmi radi predstavíme záujemcom o pozíciu počas prvých kôl stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ humanitné/ ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- prax na podobnej seniórnej obchodníckej pozícii v technickom/ elektro/ IT/ SW/HW odvetví
- vyzretá osobnosť, skúsený obchodník, silné vyjednávacie a prezentačné zručnosti a schopnosti
- aktívna a veľmi dobrá angličtina
- technické myslenie a orientácia na trhu
- hľadáme dynamického, otvoreného, iniciatívneho, inovatívneho kandidáta/ kandidátku, ktorý hľadá riešenia namiesto problémov, je zákaznícky orientovaný a priateľský

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3388916  Dátum zverejnenia: 2.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac