Manažér oddelenia plánovania

Neumann Consulting s.r.o.

Trenčiansky kraj, okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
upresníme na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, svetového lídra v technológii plastov pôsobiaceho v okrese Prievidza hľadáme skúseného Manažéra oddelenia plánovania.

- zodpovednosť za oddelenie plánovania výroby
- plánovanie kapacít pre nákup a logistiku
- koordinácia činností iných oddelení spoločnosti a oddelenia nákupu
- vyjednávania zmluvných podmienok s dodávateľmi
- plánovanie, kontrola nákladov a prezentovanie výsledkov spoločnosti

- práca v medzinárodne etablovanej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu v danej technológii
- pružný pracovný čas
- 13., 14.ty plat
- balík zamestnaneckých výhod a benefitov

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám prosím svoj životopis v SLOVENSKOM a ANGLICKOM jazyku na adresu cabanikova@neumannconsulting.sk.
Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, vybraných kandidátov budeme telefonicky kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava
ID: 3329448   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   upresníme na pohovore