Inžinier kvality TIER1

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Mzdové podmienky (brutto)
1800 - 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu Inžiniera kvality TIER1 obsadzujeme pre nášho klienta, stabilnú zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v segmente automotive výroby. Hľadáme kandidáta so skúsenosťou s komunikáciou so zákazníkom na úrovni TIER1, s projektovým myslením a ochotou cestovať.

miesto výkonu práce = Bánovce nad Bebravou

- zodpovednosť za riadenie zákazníckych reklamácií
- komunikácia problémov zákazníka do vnútra spoločnosti a externá komunikáciu s ním
- implementácia, riadenie a dodržiavanie štandardov kvality podľa ISO TS, zákazníckych požiadaviek a taktiež koordinácia zmiešaných tímov v prípade reklamačného konania
- koordinácia zákazníckych auditov a riadenie akčných plánov zo zákazníckych auditov a i.

- stabilné pracovné miesto
- balík zamestnaneckých výhod
- 13. plat
- školenia zabezpečené spoločnosťou

Zaujala Vás táto, alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a Váš záujem, úspešných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je automobilová výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- min. 2 roky praxe v oblasti zákazníckej kvality (z toho min.1 rok praxe ako TIER 1 dodávateľ)
- výborná znalosť nástrojov manažérstva kvality
- samostatnosť
- iniciatíva
- jasná a otvorená komunikácia
- technické myslenie

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3285421  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1800 - 2000 €