Project Coodinator

Neumann Consulting s. r. o.

Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600-1900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V lokalite Nitra obsadzujeme pre nášho klienta pozíciu Project Coordinator. Pozícia zahŕňa komplexné zastrešenie jednotlivých projektov, zavádzanie nových produktov do výroby, či zavádzanie produktovej zmeny. Pokiaľ sa Vám páči komplexnosť pozície a zodpovednosť, ktorú daná pozícia prináša a ste už unavený z automotive výroby, neváhajte nás kontaktovať.

- koordinácia zavedenia nového produktu alebo produktovej zmeny
- komunikácia medzi produktovým manažmentom, inžinieringom, nákupom
- návrh časového harmonogramu projektu
- Change Management Process
- zodpovednosť za potrebnú dokumentáciu - check list, FMEA...
- dodržiavanie Quality management system
- odhad nákladov projektu v spolupráci s oddelením kontrolingu

- práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti - závod v Nitre je jedným z hlavných pilierov spoločnosti
- 13.ty plat
- motivujúci bonusový systém
- aktívne vzdelávanie zamestnancov

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis spolu aj s Vašou fotografiou na adresu [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je lídrom vo výrobe a exporte multitechnologických komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické/ IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozíciách Projekt Koordinátor, Launch Koordinátor, Produktový inžinier podmienkou - nie je dôležité v akom type výroby
- znalosť MS Project – pokročilý
- ovládanie metód SPC, FMEA, Lean princípov....

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3197572  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-1900 eur