Asistent oddelenia logistiky s nemčinou

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú nemeckú spoločnosť, hľadáme kandidáta na p. asistent oddelenia logistiky (kľudne aj absolventa), ktorý plynule ovláda nemecký jazyk a aktívne pracuje s PC.

miesto výkonu práce = Devínska Nová Ves

Náplň práce:
- technická podpora pri práci so skladovým softvérom Xpert
- nahrávanie kusovníkov
- správa kusovníkov
- spolupráca s materskou firmou v Nemecku

- 13. – 14. plat
- 7,5hod. pracovná doba
- home office
- pohyblivá pracovná doba
- jazykové kurzy ,,face to face,,

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.
Kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v oblasti softvérového konzultanta vítaná
- ovládanie MS-Office na výbornej úrovni
- Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- Anglický jazyk - výhodou
- analytické myslenie
- zodpovedný a spoľahlivý prístup

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3182858  Dátum zverejnenia: 20.10.2017