Programátor (pozícia vhodná aj pre absolventa)

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú nemeckú spoločnosť pôsobiacu v oblasti automobilového priemyslu hľadáme kandidáta na pozíciu Programátora. vyžadujeme Anglický ALEBO Nemecký jazyk.

miesto výkonu práce = Devínska Nová Ves

Náplň práce:
- vývoj a správa výrobných a databázových systémov
- diagnostika a odstraňovanie porúch
- konfigurácia, nastavenie a skúšky zariadení
- optimalizovanie výrobných systémov
- uvádzanie zariadení a inštalácií do prevádzky
- zber dát a ich spracovanie

- 13. – 14. plat
- 7,5hod. pracovná doba
- možnosť home office
- pohyblivá pracovná doba
- počítač a telefón aj na súkromné účely
- jazykové kurzy ,,face to face,,

Zaujala Vás táto alebo iná pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v SLOVENSKOM alebo ANGLICKOM jazyku na adresu [email protected]
Do predmetu správy nezabudnite prosím uviesť názov pozície, o ktorú máte záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú zahraničnú, výrobnú, spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/ elektrotechnika/ mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v oblasti IT
- analytické myslenie
- zodpovednosť a spoľahlivosť;
- ovládanie MS-Office Tools expert
- NJ alebo AJ- aktívne
- C# - pokročilý
- MSSQL - pokročilý

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3175234  Dátum zverejnenia: 23.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac