Business analytik - real estate

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
2500 - 2900 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokiaľ máte bohaté skúsenosti z oblasti finančných analýz, cash flow analýz, risk manažmentu pre korporátnych klientov z oblasti real estate, svet bankovníctva Vás už nudí a radi by ste sa podieľali priamo na jednotlivých obchodných prípadoch - boli viac v centre diania predaja a lísingu komerčných nehnuteľností, pozícia, ktorú obsadzujeme pre nášho klienta môže byť pre Vás zaujímavým refreshom Vašej kariéry.

.miesto výkonu práce=Bratislava

- zodpovednosť za zber dát na finančnom trhu, zhromažďovanie verejných informácii z rôznych zdrojov
- asistencia v realizácii nových, alebo existujúcich obchodných prípadov
- budovanie finančných modelov
- interakcia s maklérmi, predajcami, poradcami
- príprava marketingových materiálov a investičného memoranda
- starostlivosť o databázu klientov

- práca v úspešnej, americkej spoločnosti nie korporátneho typu, kde bude Vaša práca a výsledky viditeľné
- práca v dynamickom, mladom kolektíve, kde nehľadáme len kvalifikovaného odborníka, ale aj priateľa
- motivujúce finančné ohodnotenie
- balík zamestnaneckých výhod

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku, spolu aj s Vašou fotografiou na adresu cabanikova@neumannconsulting.sk.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/ finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- hľadáme výborného analytika, kandidáta s prehľadom na trhu real estate, ktorý vie kreatívne aplikovať svoje schopnosti pre rôzne potreby klientov
- komunikatívna znalosť anglického jazyka podmienkou!
- minimálne 2-ročná pracovná skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neumann Consulting s. r. o.
Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Cabaniková
Tel.: +421 948 216 060
E-mail: poslať životopis
ID: 3004467   Dátum zverejnenia: 10.11.2017