Mechanical Designer

Neumann Consulting s. r. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600-2200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú zahraničnú spoločnosť s dlhoročnou pôsobnosťou na slovenskom trhu. Spoločnosť pôsobí v elektrotechnicko-strojárskom priemysle. Pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má záujem stať sa súčasťou medzinárodného tímu projektantov a pracovať na zaujímavých projektoch pre klientov.

. miesto výkonu práce=Nové Mesto nad Váhom

Náplň práce:
- dizajnovanie montážnych liniek, strojov, zariadení
- 3D simulácia navrhovaných riešení
- participácia na projektoch vývoja a výroby zariadení
- spracovanie technickej dokumentácie pre zadanie do výroby
- vývoj riešení spojených s očakávaniami od zákazníkov

- 13. plat
- aktívne využívanie cudzieho jazyka - práca v medzinárodnom tíme projektantov
- práca v prototypovej inovatívnej výrobe
- zázemie stabilnej spoločnosti
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v SLOVENSKOM a v ANGLICKOM. Prosíme, pripojte aj svoju fotografiu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia vyžaduje plynulú komunikáciu v anglickom alebo nemeckom jazyku!!!
- predchádzajúce pôsobenie na p. Konštruktér v stojárskej/ elektrotechnickej spoločnosti výhodou

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.

Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.
Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2974739  Dátum zverejnenia: 30.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600-2200 eur