HR Konzultant

Neumann Consulting s.r.o.

Miesto práce
Šafárikovo námestie 4, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.5.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 eur / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš Neumann tím hľadáme silnú osobnosť, s motiváciou, naozaj veľkou chuťou pracovať, učiť sa, rásť. a smiať sa! :)
#MyChodímeDoPráceJedineSúsmevom!

* Náplňou tvojej práce bude:

- samostatná realizácia výberových konaní
- inzercia pozícii+ aktívne oslovovanie kandidátov+ práca s databázou
- vyhľadávanie kandidátov+ pre- screening
- starostlivosť o zverené projekty a databázu uchádzačov
- personálna agenda, resp. administratíva
- rôzne marketingové aktivity

Ponúkame:

- dynamické pracovné prostredie. "bohužiaľ" na nudu nie je u nás čas.
- skvelých kolegov! Lenka ťa prevedie malokarpatskou vínnou cestou, Lukáš ťa naučí hrať badminton a napríklad so mnou si pokecáš o milovanej Ázii :)
- motivujúce finančné ohodnotenie. No jokes, čím budeš šikovnejší, tým skôr budeš "za vodou"
- ponúkame náročnú prácu, kde sa ale môžeš realizovať a výsledky svojej práce vidíš neustále.
- nekladieme medze originalite a nápadom, práve naopak- tlieskame kreativite a praktickým nápadom!
- ešte stále váhaš so zaslaním svojho CV?!

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám svoj životopis. Uvítame aj motivačný list a fotografiu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.4.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Rastieme! Hľadáme další dôležitý článok nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľádame pevnú súčasť nášho tímu.
- prosím, pred zaslaním svojho CV sa uisti, že vieš, čo obnáša práca Recruitera v PA. Alebo mi zavolaj, a opýtaj sa na všetko, čo potrebuješ vedieť.
- ak máš: dynamiku+ multitasking+ komunikatívnosť+ self motiváciu+ si tímový hráč+ sebareflexiu+ naozaj veľkú chuť pracovať a učiť sa= hľadáme práve teba!
- ak máš skúsenosť z pozícii- Recruiter, HR Researcher, Talent acquisitor, HR konzultant- máš veľkú výhodu (nie je však podmienkou)
- určite musíš ovládať Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk, kombinácia oboch je obrovskou výhodou+ ďalšie jazykové vedomosti viac ako vítané
- aktívny vodič
- zodpovednosť, samostatnosť

Neumann Consulting s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť.

V Neumann Consulting sme spojili niekoľkoročné odborné skúsenosti s vášňou pre prácu s ľuďmi a vytvorili sme model služieb, ktorými denne poskytujeme našim klientom efektívne riešenia.
Pracujeme v tíme talentovaných ľudí, ktorých entuziazmus a profesionalita sa odzrkadľujú na výbere tých najlepších kandidátov pre našich klientov.

Spoločnosť je držiteľom licencie na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Šafárikovo námestie 4
811 02 Bratislava

Kontakt

ID: 2292825   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 eur / platové podmienky upresníme pri osobnom pohovore