Technológ nástrojov

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, 966 81 Žarnovica
Mzdové podmienky (brutto)
2 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 V spolupráci s technológom opracovania definuje nástroje do sériovej výroby pre nové projekty
 Optimalizácia nástrojov v sériovej produkcii z ohľadom na zníženie nákladovosti
 Zavadzanie zmien na nástrojoch v sériovej produkcii
 Štandardizácia sortimentu nástrojov
 Nastavenie progresívnych metód sledovania životnosti a ich vyhodnocovania
 Sledovanie KPI a ich zlepšovanie
 Nastavovanie trendov a targetov pre jednotlivé stroje a nástroje
 V spolupráci s nadriadeným vybudovanie a následne vedenie nástrojárne CNC nástrojov
 Plánovanie investícii a parciálna zodpovednosť za finančné výsledky

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Mesačné prémie do výšky 13% z hrubej základnej mzdy
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet
 Podmienky a ďalšie benefity budú predstavené kandidátom na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

 Minimálne stredoškolské vzdelanie strojárskeho smeru v odbore nástrojov/ opracovania alebo technológie opracovania – alebo vysokoškolské vzdelanie
 Skúsenosť s vedením kolektívu aspoň 3 ľudí
 Vyjednávacie a analytické schopnosti
 Znalosti z oblasti technológie opracovania
 Základne ekonomické znalosti
 Komunikatívnosť / asertivita

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4315496  Dátum zverejnenia: 6.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac