Можливість для людей з України

Manažér kvality

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, 966 81 Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie kompletnej štruktúry kvality: dodávateľská, výrobná a zákaznícka kvalita v rámci automotive aj priemyslu.
Organizácia a zabezpečenie kvality produktov a procesov podľa požiadaviek.
Splnenie všetkých Q-požiadaviek v zmysle ISO/TS 16949.
Komunikácia so zákazníkmi, starostlivosť o zákazníkov.
Príprava, riadenie a zrealizovanie interných, externých auditov.
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri zlepšovaní kvality výroby a procesov
Riadenie zavedenia nápravných opatrení a zabezpečenie účinnej realizácie.

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Mesačné prémie do výšky 13% z hrubej základnej mzdy
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet
 Podmienky a ďalšie benefity budú predstavené kandidátom na osobnom pohovore

- znalosti normálu ISO/TS 16949, QS-9000 (FMEA, PPAP, MSA,APQP), VDA 6.1, VDA 6.3
- vzdelanie v oblasti manažmentu kvality a zabezpečenia akosti
- znalosti štatistických metód, napr. regulačných kariet, analýza spôsobilosti a schopnosti -
- znalosť nástrojov-prostriedkov kvality (8-D Report, Ischikawa, FMEA,…)
- IT - používateľské znalosti
- znalosti potrebných prepojení a spolupracovníkov v podniku
- skúsenosti výrobnej strojárskej oblasti, obrábania, zvárania, ohýbania výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosť s riadením tímu, spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímová práca, samostatnosť, analytické, logické a technické myslenie

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4285042  Dátum zverejnenia: 17.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac