Finančný kontrolór - senior

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Žarnovica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza odchýlok voči plánu, tvorba nápravných opatrení, komunikácia s
oddeleniami
- Nákladový, procesný a výrobný controling
- Sledovanie a plánovanie nákladov
- Analýza nákupu a spotreby materiálov so zreteľom na efektivitu a hospodárnosť
- Príprava reportov - pravidelných aj ad hoc
- Spolupráca s účtovným oddelením v rámci prípravy mesačnej uzávierky
- Zostavovanie plánu, forecastu, reportingu a odchýlkové riadenie spoločností/zákaziek/projektov
- Participácia na príprave rozpočtov, finančné plánovanie
- Analýza aktuálnych výsledkov v porovnaní s prognózou a plánovaným cieľom
- Vypracovávanie a vyhodnocovanie efektívnosti výrobných, obchodných zákaziek a profitability stredísk/prípadov
- Príprava podkladov pre finančného manažéra

-13. a 14. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% hrubej mzdy
- zabezpečujeme autobusovú linku na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- príspevok na dopravu až do výšky 100EUR mesačne

Informácie o výberovom konaní

Možnosť ďalšieho odborného rastu
Práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika - controling

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

3

- Min. 3 roky pracovnej skúsenosti v automobilovom priemysle sú podmienkou
- Analytické myslenie
- Zodpovednosť a precíznosť

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2204892  Dátum zverejnenia: 31.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac