Nastavovač strojov_senior

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
1 300 - 1 500 EUR/mesiacPríplatky: za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Nastavovanie poloautomatizovaných strojov ,
 Programovanie strojov pomocou programovacích jazykov .
 Kontrolné merania vyrobených opracovaných dielcov
 Práca s technickou dokumentáciou

 Stravovacie karty
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne
 Možnosť pekného ubytovania
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť
 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo - výhodou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

1

Hľadáme nielen manuálneho zručného človeka , ale človeka ktorý má skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii a je: spoľahlivý, precízny, zodpovedný, presný, je tímový hráč, ktorý má technické myslenie.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4064932  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac