Chemický laborant

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 EUR/mesiacVýška základnej zložky mzdy môže byť aj vyššia v závislosti od seniority kandidáta. K základnej zložke mzdy sú vyplácané aj prémie na pravidelnej mesačnej báze vo výške do 10%.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte viac-ročné skúsenosti s prácou v laboratóriách v oblasti galvaniky kovov, povrchových úprav alebo príbuzných priemyselných odboroch?
Máte vzdelanie ako chemický laborant, chemický asistent alebo pracovník povrchových úprav so zodpovedajúcimi praktickými skúsenosťami v týchto odvetviach? Ovládate slovom a písmom slovenčinu a na komunikačnej úrovni nemčinu alebo angličtinu? Ovládate na užívateľskej úrovni programy balíka Office – predovšetkým Microsoft Excel? Ste tímový hráč a komunikatívny, zodpovedný a spoľahlivý? Ak ste odpovedali na otázky vyššie áno, pozývame Vás stať sa súčasťou nášho tímu Neuman.

Náplň práce:
Oblasť Vašich úloh bude zahŕňať analýzu a zlepšovanie laboratórnych procesov a činností zariadenia prania a pasivácie.
Budete tiež zodpovedný/á za výkon testov na povrchovo upravovaných dieloch ako aj za výkon testov vyplývajúcich z procesu prania a pasivácie.
V spolupráci so zmenovým majstrom budete dohliadať na dodržiavanie určených parametrov kúpeľov vo vaniach, ako aj kvality parametrov prania a pasivácie.
Budete zodpovedný za dostupnosť meracích, laboratórnych a skúšobných prostriedkov, ako aj za komunikáciu a spoluprácu s externými laboratóriami (definovanými v pracovných a skúšobných dokumentoch).
Súčasťou Vašej každodennej práce je presné vedenie dokumentácie všetkých výsledkov testov a záznamov týkajúcich sa procesu.
Samozrejme pre zvládnutie týchto činností Vám poskytneme rozsiahle školenie a adaptácia vo všetkých oblastiach požadovaných pracovných úloh.

Hlavné zodpovednosti:
Analýza vaní aktívnych kúpeľov a procesu povrchovej úpravy dielov.
Procesná kontrola, SPC, hranice nevyhnutných zásahov.
Sériové skúšky pre zaistenie dosiahnutia zákazníckych požiadaviek.
Dokumentovanie a sledovanie kvality výrobkov a v prípade potreby vykonať korekcie v procese.
Sledovanie a v prípade potreby dávkovaním upraviť kvalitu potrebných aktívnych kúpeľov.
Sledovanie životnosti kúpeľov a ich pravidelná výmena.
Priebežná aktualizácia chybových katalógov a plánov nápravných opatrení.
Kontrola kvality odpadových vôd a recyklácia odpadových vôd.
V prípade bakteriálnej kontaminácie – okamžité prijatie a implementácia nápravných opatrení pre ich elimináciu.
Zabezpečovanie prevádzkyschopného stavu zariadenia v spolupráci s údržbou.
Dohliadanie na pracovné programy zariadenia a v prípade potreby ich úprava / modifikácia.
Výkon a zdokumentovanie vzorovaní a nábehov nových výrobkov v zmysle zákazníckych špecifických podmienok (EMPB / PPaP).

-13. a 14. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% hrubej mzdy
- zabezpečujeme autobusovú linku na príchod a odchod zo zmeny na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- príspevok na dopravu

Informácie o výberovom konaní

Práca je len na rannú zmenu !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

Povrchovej úpravy, prania a pasivácie , laboratórnych procesov,
2

zodpovednosť, spoľahlivosť

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o.
Bystrická 1608
966 81 Žarnovicva

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marína Malinová
Tel.: +421453022478
E-mail: poslať životopis
ID: 4048507  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac