Technik kvality - 3D programátor

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
876 EUR/mesiacZákladná Hrubá mzda je od 876€ ( v závislosti od skúseností kandidáta) + dochádzkový bonus ( ubytovanie) + prémie; 13a 14. plat. Príspevok na 3 pilier DDS.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie 2D a 3D meracích programov.
Obsluha 3D meracích zariadení.
Kvalitatívne vyhodnotenie meracích protokolov z kontrolných vzoriek
Príprava meracích zostáv.
Znalosti normálu ISO/TS16949 , QS – 9000, VDA6.1., VDA 6.3.
Práca s nástrojmi kvality (8-D report, Ischikawa, FMEA)
Práca so štatistickými metódami( regulačné karty, analýza spôsobilosti a schopnosti)
Vypracovávanie a overovanie spôsobilosti procesov, meradiel, strojov a zariadení
Vypracovávanie a aktualizácia kontrolných plánov,
Vypracovávanie a kompletizácia sprievodných dokumentov vzorovania novej výroby
Práca na zákazníckych web - portáloch

13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).
Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci.
Stravovacie karty
Zdarma 2x týždenne ovocný bufet.
Možnosť prehodnotenia mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch na základe skúseností a výkonu zamestnanca.
Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu.
Prácu na 2 zmennú prevádzku.
Prácu v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.
Pravidelná výplata mzdy je samozrejmosťou.
Prácu so špičkovými technológiami.
Práca na projektoch, kde sa posúvajú hranice automobilového priemyslu najmä značiek: BMW, ROLLS ROYCE, BENTLEY i PORSCHE

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojársky, technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické myslenie, analytické a logické myslenie, tímová spolupráca
Manuálnu zručnosť.
Schopnosť čítať technické výkresy výhodou.
spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, zdravotná spôsobilosť, presnosť, tímová práca, samostatnosť, analytické, logické a technické myslenie
Schopnosť rýchlo sa učiť.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3896517  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 876 EUR/mesiac