Zmenový majster

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 985€ v závislosti od schopností a pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie ľudských zdrojov na zmene.
Zabezpečovanie a organizácia výrobného procesu.(procesov)
Koordinovanie jednotlivých činností na zmene.
Podpora výrobného personálu pri riešení otázok kvality.
Zabezpečenie dodržiavania opatrení predpísaných v systéme kvality.
Vypracovávanie pracovných a nastavovacích návodov.
Komunikácia s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských zdrojov pri plnení stanovovaných plánov.
Riešenie problémových situácii na pracovnej zmene.
Vykonávanie pravidelného mapovania výrobných liniek na zisťovanie nedostatkov vo výrobnom procese.
Kontrola a dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných, protipožiarnych a hygienických predpisov.
Príprava podkladov pre výplaty zamestnancov.
Plnenie požiadaviek a príkazov nadriadených.

Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy.
13.ty a 14.ty plat vyplácaný pravidelne vo výške základnej mzdy.
Stravovacie karty 3,6€/odpracovaný deň.
Ovocný bufet.
Príplatky: za rizikové prostredie, za prácu na poobednej zmene a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu a v nedeľu i vo sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku.
Príspevok na dopravu.
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom -Žarnovica a späť.
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
Akcie pre zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu.
Práca v nadnárodnej spoločnosti.
Práca so špičkovými technológiami.
Práca na projektoch, kde sa posúvajú hranice automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax s vedením ľudí.
Skúsenosti z automobilového priemyslu.
Záujem po počítačovo ovládané zariadenia.
Schopnosť čítať technické výkresy.
Nemecký jazyk výhodou.
Práca na 4 zmennú prevádzku.
Energetický človek so zodpovedným prístupom a teamovým duchom. Odolnosť voči stresu výhodou.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o.
Bystrická 1608
966 81 Žarnovicva

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marína Malinová
Tel.: +421911089796
E-mail: poslať životopis
ID: 3514972   Dátum zverejnenia: 12.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 985€ v závislosti od schopností a pracovných skúseností kandidáta