Elektrikár - Mechatronik

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 688 v závislosti od schopností a pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalácia silno aj slaboprúd.
Vykonávanie dennej, týždennej, mesačnej a ročnej údržby na zariadeniach.
Vykonávanie preventívnej údržby a kontroly výrobných a technologických zariadení.
Realizácia bežných, stredných a generálnych opráv strojov a zariadení.
Obsluha PC, programovanie a diagnostika riadiacich systémov ( S5, S7, SINUMERIK).
Odstraňovanie elektrických a mechanických porúch na strojoch a zariadeniach.
Identifikácia a špecifikácia príčin porúch na prevádzkovaných strojoch a zariadeniach.
Zaisťovanie elektrických zariadení pred ich opravou a po ich oprave.
Montáž mechanických a pneumatických komponentov.
Operatívne riešenie vzniknutých technických problémov na zariadeniach.
Participácia na inštalácii nových zariadení.
Vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení.
Vyhotovovanie a navrhovanie podkladov a dokumentácii el. rozvádzačov strojov a zariadení.
Práca vo výškach, na pracovných plošinách a na rebríkoch.

Dobíjacie stravovacie karty v sume 3,6€/odpracovaný deň. (Váš príspevok len 1,4€/odpracovaný deň)
Zdarma ovocný bufet v spoločnosti.
Príspevok na dopravu až do výšky 100€ mesačne.
V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma.
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom-Žarnovica a späť.
13.a14.plat ( vyplácaný pravidelne vo výške základnej mzdy)
Ochranné pracovné prostriedky sú u nás samozrejmosťou.
Príspevok na DDS vo výške 3% z hrubej mzdy.
Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci.
Možnosť prehodnotenia mzdy po 3 odpracovaných mesiacoch na základe skúseností a výkonu zamestnanca.
Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.
Bezplatný detský letný tábor pre deti zamestnancov v krásnom prostredí.
Akcie pre zamestnancov : Letné Veselie, Mikulášske balíčky, Vianočný večierok.
Priveď svojho známeho a budeš odmenený.
Odmena pri príležitosti životného a pracovného jubilea.
Ročná odmena za dochádzku.

Moderná nadnárodná strojárska spoločnosť s dlhoročnou tradíciou opracovania hliníka na pozíciu interného elektrikára hľadá práve Teba.
Neseď doma, pridaj sa k nám, spolu dokážeme viac...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, strojný zámočník, mechatronik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná spôsobilosť, elektrikárske minimum podľa §21, §22, §23.
Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, zdravotná spôsobilosť, presnosť, tímová práca, samostatnosť, analytické, logické a technické myslenie. Schopnosť rýchlo sa učiť.
Nemecký jazyk – výhodou.
Práca na 3 zmennú prevádzku (7,5 hodinové pracovné zmeny)..(víkend= pohotovosť)
Energetický človek so zodpovedným prístupom a teamovým duchom.
Ponuka vhodná aj pred absolventa elektrotechnického zamerania.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Services Slovakia s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Neuman Aluminium Services Slovakia, s.r.o.
Bystrická 1608
966 81 Žarnovicva
ID: 3464157   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 688 v závislosti od schopností a pracovných skúseností kandidáta