Pracovník nákupu a logistiky

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
od 750 v závislosti od schopností a pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zručný a chceš sa podieľať na výrobe súčasti pre ROLLS ROYCE, BENTLEY, BMW alebo PORSCHE? Tak sa pridaj k nám!

Hľadáme zručného spolupracovníka so záujmom pracovať v strojárenskej spoločnosti v kolektíve pracovníkov na odd. nákupu a logistiky. Budeš mať na starosti najmä:

- Príjem a výdaj spojovacieho materiálu do výroby.
- Kontrolu stavu objednávok, vybavovanie reklamácií od externých dodávateľov spojovacieho materiálu.
- Príjem profilov do skladu, nahadzovanie údajov do systému (externý dodávatelia).
- Uzatváranie zákazok v systéme.
- Vystavovanie objednávok na externé opracovanie, tepelné opracovanie, kontrolu stavu objednávok.

Príplatky: za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku
Ochranné pracovné prostriedky sú samozrejmosťou.
Stravovacie karty 3,6€/odpracovaný deň ( Váš príspevok je len 0,7€/ odpracovaný deň) – možnosť ich využitia nielen v modernom stravovacom zariadení ale aj potravinách a reštauráciách.
Zdarma 2x týždenne ovocný bufet.
Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne.
V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma
Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne vo výške základnej mzdy)a základe kvality práce a flexibility.
Mesačné prémie už po odpracovanom prvom mesiaci.
Práca v príjemnom kolektíve.
Bezplatný letný detský tábor pre detí zamestnancov v krásnom prostredí.
Akcie pre zamestnancov: Letné Veselie, Mikulášske balíčky, Vianočný večierok .
Priveď svojho známeho a budeš odmenený.
Odmena pri príležitosti pracovného a životného jubilea.

Informácie o výberovom konaní

PC znalosti nutnosťou!
Jeden z jazykov na úrovni B2.
Ponúkame serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu.
Prácu v nadnárodnej spoločnosti.
Pravidelná výplata mzdy je samozrejmosťou.
Prácu so špičkovými technológiami.
Práca na projektoch, kde sa posúvajú hranice automobilového priemyslu najmä značiek: BMW, ROLLS ROYCE, BENTLEY i PORSCHE.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

organizačné schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3201486  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 v závislosti od schopností a pracovných skúseností kandidáta