Rolls Royce, BMW - zvárač hliníkom

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 1608, 966 81 Žarnovica, okres Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda od 1.046€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ručné zváranie hliníkových dielov pre automobilový priemysel, práca aj na robotickom centre zvárania.
Práca v 3 zmennej prevádzke.

prémie do výšky 10% základnej mzdy, príplatky
13. a 14. plat
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy
príspevok na dopravu až do výšky 100 Eur!
zabezpečenie dopravy na trase Žarnovica - Žiar nad Hronom
ubytovanie zdarma pre zamestnancov zo vzdialených regiónov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

- zváračský preukaz Z-M7 (MIG) alebo Z-T7 (TIG)
Zodpovednosť, spoľahlivosť

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2531829  Dátum zverejnenia: 7.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 1.046€