Personálny a mzdový účtovník /účtovníčka

Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na personálne oddelenie ku kolegyni hľadáme posilu, pozitívneho, usmievavého a proaktívneho človeka, ktorý pomôže so spracovaním miezd a náborom.

 Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy (spracovanie dochádzky, príprava podkladov k mzdám, kalkulácia miezd, interné podklady pre ekonomické oddelenie),
 Príprava mesačných, štvrťročných, ročných výkazov a štatistík pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, daňový úrad, štatistický úrad, úrad práce a pod.
 Príprava pracovných zmlúv, dodatkov, a inej personálnej agendy
 Ročné zúčtovanie dane
 Vystavovanie potvrdení zamestnancom
 Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov pri vzniku a skončení pracovného pomeru
 Evidencia,riadenie a zabezpečovanie lekárskych prehliadok a BOZP a iných školení
 Reporting
 Poskytovanie konzultácii zamestnancom v mzdových i personálnych otázkach

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne) v závislosti od splnenia cieľov
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
 Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet
 Podmienky a ďalšie benefity budú predstavené kandidátom na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
RON dochádzkový systém - pokročilý
SOFTIP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

nutná
5

Personalistika pokročilý
Mzdové účtovníctvo pokročilý
Spoľahlivosť, precíznosť, flexibilitu, výborné komunikačné schopnosti (asertívne správanie), aktívny a samostatný prístup k riešeniu zverených úloh.
Vodičský preukaz skupiny B ( aktívny vodič).

Novovzniknutá spoločnosť Neuman Aluminium PWG s.r.o. ( cca 200 zamestnancov )zazaoberajúca sa strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel, výroba komponentov pre automobilový priemysel. Vo výrobe využíva popri strihacej, lisovacej a frézovacej technológii aj technológie dvoj a trojdimenzionálneho ohýbania.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bystrická 657
966 81 Žarnovica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Puobišová
E-mail: poslať životopis
ID: 3980937  Dátum zverejnenia: 8.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac