Vodič VZV

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, Žarnovica
Mzdové podmienky (brutto)
702 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov,
 Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel.
 Vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu.
 Zásobovanie liniek na hale materiálom.
 Skenovanie paletových štítkov.
 Vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla.
 Spolupracovanie pri vykonávaní inventúry.
 Príprava a vyskladnenie komponentov podľa požiadaviek.
 Prísun hotových výrobkov, komponentov a obalového materiálu medzi
skladmi,
 Zabezpečenie odvozu technologického odpadu z výroby na zberné miesto
zamestnávateľa.
 Spolupráca pri balení a expedovaní tovaru.

 V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
 Stravovacie karty
 Práca v príjemnom kolektíve a v modernom pracovnom prostredí.

Moderná nadnárodná strojárska spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou opracovania hliníka, hľadá práve Teba!
Neseď doma, pridaj sa k nám, spolu dokážeme viac...

Požiadavky na zamestnanca

 Vyššie odborné vzdelanie s maturitou
 Aktívna znalosť nástrojov kvality
 Prax na obdobnej pozícii min. 1 rok
 Práca v 3 až 4 zmennej prevádzke
 dôslednosť, zmysel pre detaily
 Zodpovednosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, samostatnosť, odolnosť voči stresu, orientácia na výsledky.

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3936209  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 702 EUR/mesiac