Zmenový majster

Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, Žarnovica
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacUvedená je základná hrubá mzda bez príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie ľudských zdrojov na zmene.
Zabezpečovanie a organizácia výrobného procesu. (procesov)
Koordinovanie jednotlivých činností na zmene.
Podpora výrobného personálu pri riešení otázok kvality.
Zabezpečenie dodržiavania opatrení predpísaných v systéme kvality.
Vypracovávanie pracovných a nastavovacích návodov.
Komunikácia s oddelením kvality, logistiky, údržby, oddelením ľudských zdrojov pri plnení stanovovaných plánov.
Riešenie problémových situácii na pracovnej zmene.
Vykonávanie pravidelného mapovania výrobných liniek na zisťovanie nedostatkov vo výrobnom procese.
Kontrola a dodržiavanie technologických postupov, bezpečnostných , protipožiarnych a hygienických predpisov.
Príprava podkladov pre výplaty zamestnancov.
Plnenie požiadaviek a príkazov nadriadených.

 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
 V prípade potreby pre zamestnancov zo vzdialených regiónov pekné ubytovanie zdarma (nepeňažný príjem).
 Mesačný príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy.
 Príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne v závislosti od vzdialenosti.
 Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
 Mesačné prémie do výšky 10% z hrubej základnej mzdy už po odpracovanom prvom mesiaci.
 Stravovacie karty
 Zdarma 2x týždenne ovocný bufet.

Na Slovensku sme už 20 rokov. Spoločnosť Neuman Aluminium PWG s.r.o je členom skupiny Neuman ALuminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Prax s vedením ľudí.
Skústenosti s prácou v automobilovom priemysle.
Schopnosť čítať technické výkresy.
Záujem o počítačovo ovládané zariadenia.
Práca na 4 zmennú prevádzku.

Novovzniknutá spoločnosť Neuman Aluminium PWG s.r.o. ( cca 200 zamestnancov )zazaoberajúca sa strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel, výroba komponentov pre automobilový priemysel. Vo výrobe využíva popri strihacej, lisovacej a frézovacej technológii aj technológie dvoj a trojdimenzionálneho ohýbania.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bystrická 657
966 81 Žarnovica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marína Malinová
Tel.: +421911089796
E-mail: poslať životopis
ID: 3631692  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac