Skladník/vodič VZV

Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 633

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje príjem a výdaj tovaru, jeho skladovanie,
- vystavuje príjmové a výdavkové doklady, vykonáva inventúru,
- vedie evidenciu tovaru v sklade,
- obsluhuje vysokozdvižné vozíky, manipulácia tovaru pomocou VZV,
- zabezpečovanie zásobovania montážnej linky materiálom

-13. a 14. plat
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% hrubej mzdy
- ubytovanie zdarma pre zamestnancov zo vzdialených regiónov
- zabezpečujeme bezplatnú autobusovú linku na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť
- príspevok na dopravu až do výšky 100EUR mesačne
- mesačné prémie do výšky 10% základnej mzdy
- stravné lístky
- bezplatný letný detský tábor pre deti našich zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- oprávnenie na vedenie VZV - výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Novovzniknutá spoločnosť Neuman Aluminium PWG s.r.o. zaoberajúca sa strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel, výroba komponentov pre automobilový priemysel. Vo výrobe využíva popri strihacej, lisovacej a frézovacej technológii aj technológie dvoj a trojdimenzionálneho ohýbania.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bystrická 657
966 81 Žarnovica
ID: 3417369   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 633