Obsluha strojov a zariadení - Audi, Volkswagen, BMW

Neuman Aluminium PWG s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, Žarnovica
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou pracovného teamu PWG a pracuj ako obsluha strojov a zariadení pre opracovanie hliníkových dielov prémiových značiek áut ako: AUDI, VOLSWAGEN, či BMV

Čo ťa u nás naučíme?
- obsluhovať frézovacie, lisovacie a ohýbacie stroje a zariadenia
- odihlovať, zabrusovať produkty podľa zadania
- správne vykonať kontrolu kvality opracovávaného produktu.
- viesť písomnú evidenciu o výrobe.
- dodržiavať poriadok na pracovisku

Zaučíme aj začiatočníkov!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 624€ v závislosti od skúseností a schopností uchádzača

-Príplatky: za rizikové prostredie, za prácu na poobednej a nočnej zmene, za prácu nadčas, za prácu v sobotu, nedeľu i sviatok, príplatok za nepretržitú prevádzku.
- Stravovacie karty + Ovocný bufet .
- Bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť.
- 13. a 14 plat.
- Mesačné prémie .
- Príspevok na dopravu.
- Príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie.
- Akcie pre zamestnancov + príjemné pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Práca na 3 - 4 zmennú prevádzku.
Ponúkame serióznu, stabilnú a dlhodobú prácu bez nutnosti PRAXE.
Prácu v nadnárodnej spoločnosti.
Pravidelná výplata mzdy je samozrejmosťou.
Prácu so špičkovými technológiami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zručnosť,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť
- technické myslenie

Novovzniknutá spoločnosť Neuman Aluminium PWG s.r.o. zaoberajúca sa strojárenskou výrobou hliníkových dielov pre prevažne automobilový priemysel, výroba komponentov pre automobilový priemysel. Vo výrobe využíva popri strihacej, lisovacej a frézovacej technológii aj technológie dvoj a trojdimenzionálneho ohýbania.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Bystrická 657
966 81 Žarnovica

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marína Malinová
Tel.: +421911089796
E-mail: poslať životopis
ID: 3190961   Dátum zverejnenia: 29.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 624€ v závislosti od skúseností a schopností uchádzača