Zmenový majster

Neuman Aluminium Components s.r.o.

Miesto práce
Bystrická 657, Žarnovica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 885 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje činnosti výrobného procesu,
- zodpovednosť za dodržiavanie plánu výroby - kvalita, množstvo,
- zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a technologických postupov,
- zodpovednosť za dodržiavanie predpísaných pravidiel a cieľov kvality na zmene,
- zodpovedá za dodržiavanie pracovného času, riadenie zmeny - zadelenie práce, zabezpečenie flexibility a pod.
- zodpovedá za správnosť evidencie výroby,
- interné školenia v rámci výroby a vedenie s tým súvisiacej dokumentácie

- 13. a 14. plat,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3 % hrubej mzdy,
- zabezpečujeme autobusovú linku na príchod a odchod zo zmeny na trase Žiar nad Hronom - Žarnovica a späť,
- príspevok na dopravu do výšky 100 Eur,
- ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- technická zdatnosť

Na Slovensku sme už 20 rokov!
Spoločnosť Neuman Aluminium Components s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3018778  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 885 €