Web Developer / Web Designer

Neuherz & Partner s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 200 - 2 600 EUR/mesiacod 2.200 -2.600 EUR - pri plnom úväzku (konečná úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aplikácia webdizajnu v HTML, CSS , Javascript
- Vytváranie templatov, modulov a rôznych individuálnych riešení pre WordPress
- Tvorba e-shopov v WooCommerce
- Starostlivosť a podpora existujúcich Online-projektov
- Vývoj a implementácia Online reklamy ( napr.:HTML5-Banner)
- Koordinácia projektov

- Rozmanitosť práce s možnosťou tvorivej slobody
- Priestor pre samostatné rozhodovanie
- Multiprofesionálny a medzinárodný tím
- Rodinná atmosféra a neformálne pracovné prostredie
- Možnosti interného a ďalšieho vzdelávania
- Účasť na odborných konferenciách a seminároch
- Flexibilný pracovný čas a možnosť Home Officu
- Otvorená vzájomná komunikácia
- Útulné pracovné prostredie
- Denne čerstvá káva, čaj, minerálky
- Rôzne firemné a športové aktivity

Sme zanietení pre svoju prácu a práve takého ďalšieho hľadáme do nášho tímu. Nadšenca, ktorý má rad prostredie, kde sa neustále niečo deje.
Ako Web Developer / Web Designer môžete pracovať na zaujímavých projektoch priemyselných značkových produktov.
Ak sme Vás zaujali, pošlite čo najskôr svoj štrukturovaný životopis na adresu [email protected] do subjektu uveďte heslo " Web Developer/ Web Designer.
Pri posúdení CV pozveme na osobný pohovor kandidátov, ktorí spĺňaju naše požiadavky. Pri spracúvaní osobných údajov uchádzačov budeme postupovať v zmysle zákona č.18/2008 Z.Z. o ochrane osobných údajov a nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č.2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Informácia o podmienkach spracúvania osobných údajov dotknutej osoby a o jej právach je zverejnená na internetovej stránke prevádzkovateľa http://www.neuherz.sk

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Dobré ovládanie programovania v HTML,CSS,Javascript sú pre prácu nevyhnutnosťou
- Rozsiahle skúsenosti s WordPress
- Skúsenosti s tvorbou e-shopov v WooCommerce
- Dobrá znalosť IT infraštruktúry (Microsoft Azure, Domén,SSL)
- Znalosť TYPO 3 sú výhodou
- Anglický jazyk na dobrej úrovni – schopnosť plynulej komunikácie
- Nemecký jazyk by bol výhodou
- Zodpovednosť a nadšenie pre oblasť web-u, kde sa neustále deje niečo nové

Neuherz & Partner s.r.o, pôsobíme na slovenskom trhu od roku 2005.
Sme kreatívna agentúra poskytujúca inovatívne riešenia v oblasti webu, vývoja SW aplikácií a digitálnych médií, kreatívneho a priemyselného obalového dizajnu, reklamy, komunikácie a firemného poradenstva. K nášmu klientskemu spektru patria medzinárodné koncerny, ale tiež stredné a malé podniky.
Pod našou strechou pracuje mnoho skúsených a nadšených profesionálov so zázemím úspešnej rakúskej reklamnej agentúry Neuherz & Partner GmbH so sídlom vo Viedni.
Všetky informácie o nás nájdete na našej stránke http://www.neuherz.sk
a tiež na našom Neuherz & Partner facebooku .

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3486722  Dátum zverejnenia: 7.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 - 2 600 EUR/mesiacod 2.200 -2.600 EUR - pri plnom úväzku (konečná úroveň mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)