Logo Netto Marken-Discount Stiftung & Co. KG

Logistický operátor na NZV (m/w/d) priamo pod firmu Netto ako kmeňový zamestnanec. Práca je vhodnejšia pre páry .Bez NJ. Vlastné auto podmienkou .

Netto Marken-Discount Stiftung & Co. KG

Miesto práce
Erfurter Landstraße 61, 99095 Erfurt, Nemecko
2 580 EUR/mesiacFixný plat 1850 € /Netto/+Príplatky za nadčasy/Nedeľa 80% /Sviatok 125%/. Mesačný bonus za výkon do 500,00€/ Brutto/k platu. Dovolenkové odmeny . Vianočne odmeny. 30 dni dovolenky za celý rok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracujte pre jedného z najväčších diskontných predajcov potravín a spotrebného tovaru v Nemecku ako kmeňový zamestnanec
  • ​Vychystávanie objednávok podľa zadania na nízkozdvižných vozíkov .
  • Všeobecné skladové pomocné práce​
  • ​Práca v suchom a chladnom sklade s potravinami./+14°C,+7°C, 0°C​​
  • Ranná smena 06:15-15:03 hod
  • Možnosť aj nadčasov /Nedeľa 80% /Sviatok 125%
  • Vyžadujeme dobrý zdravotný stav ,vysokú mieru samostatnosti , sebestačnosti ako aj výkon na pracovisku v rámci normy.

  • Garantujeme spoločnu prácu aj ubytovanie pre páry.
  • Práca v kolektíve kde je zastúpenie aj slovenských  pracovníkov.​/ ktory vás aj zaškolia/
  • Býva v garsónkach./ Kompletne so zariadením/
  • Ubytovanie si hradíte sami z prvej výplaty 300€-350 € osoba .
  • ​Pracujete na Nemeckú pracovnú zmluvu.​
  • Platba daní a sociálnych príspevkov nemeckým zamestnávateľom
  • Možnosť stravovania sa v podnikovej kantine za 4.50 € obed.
  • Mesačný príspevok na stravu v podnikovej kantine.​

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás od Pondelka -Piatok od 08.00-16.00 hod .
Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám Váš životopis + foto tvare .
Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vlastné auto podmienkou .

Príchody na účely nástupu do zamestnania sú možne len počas pracovnej doby – od Pondelka do Piatku, v čase od 08.00 do 16.00 hod.​

Spoločnosť Netto Marken-Discount Stiftung & Co. KG so sídlom v Maxhütte-Haidhof v Bavorsku je diskontným predajcom potravín a je súčasťou maloobchodnej potravinárskej skupiny Edeka Zentrale Stiftung & Co. KG. Netto Marken-Discount Foundation GmbH & Co

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4806273  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 580 EUR/mesiac