WordPress Guru - Mid/Senior

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
Od 1 500 EUR/mesiacMzdu nastavíme na základe tvojich znalostí a skúseností. Nezabudni pre to, prosím, priložiť tvoje referencie, ukážky prác a taktiež tvoju predstavu o plate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme oduševneného WordPress nadšenca na FULLTIME, ktorý dokáže vytvoriť webstránku na mieru podľa zadania, no so zmyslom pre detail a vlastným názorom. Moduly používa len minimálne, lebo s ohýbaním WordPressu si poradí v PHP. Ovláda základné doplnky ako sú ACF, WPML, WooCommerce. Nemá problém komunikovať s klientmi v rámci supportu pre webstránky postavené práve na WordPresse.

Pre návrh grafiky používame Figmu. Ak ju neovládaš, doučíme ťa. Mal by si byť schopný získať si sám informácie, ktoré ku kódeniu potrebuješ. Mal by si byť zodpovedný za svoju prácu a nehľadať výhovorky. Hlavne nemaj strach priniesť do firmy aj niečo nové.

Očakávané zručnosti:
+ zručnosti v PHP 7+ sú podmienkou
+ Git, používame GitLab
+ tvorba custom šablón pre WordPress
+ npm (yarn) nie je ti cudzí gulp alebo webpack
+ scss (sass)
+ es6, jQuery
+ bootstrap (staré stránky máme na verzii 3)

Výhodou je ak ovládaš aj:
+ tvorbu modulov pre WordPress

Ako IT oddelenie vo firme NetSuccess máme za sebou viacero úspešných projektov, cez prezentačné stránky až po eshopy. Napríklad: Tatra Mountains Resorts - strediskové weby (Typo3/Laravel), Lieky24 (Prestashop), Visit Liptov (WordPress), Baumit CZ eshop (Python / VueJS) a ďalšie …

Veríme, že sme ťa oslovili a nájdeme spoločnú cestu.

+ Dovolenka aj pri práci na živnosť + 3 sick days
+ Homeoffice
+ Flexibilný pracovný čas (*pracujeme cez deň)
+ Zvýhodnený firemný paušál
+ Máme zavedené agilné princípy / ranný stand up / porady / týždenný planning / retrospektíva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
WordPress - Pokročilý
PHP - Základy
GIT - Základy

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4199426  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac