Backend PHP programátor Mid/Senior

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou (ASAP)
Od 1 700 EUR/mesiacMzdu nastavíme na základe tvojich znalostí a skúseností. Nezabudni pre to, prosím, priložiť tvoje referencie, ukážky prác a taktiež tvoju predstavu o plate.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ostrieľaného PHP programátora s viac ročnou praxou primárne s tvorbou e-commerce riešení, ale aj so skúsenosťami na webových prezentačných projektoch (WordPress).

Výhodou sú skúsenosti najmä z oblasti vývoja a problematiky e-shopov - migrácia dát, platobné brány, synchronizácia skladových zásob s účtovnými systémami, a pod. Prehľad vo frameworkoch ako sú Laravel, Symfony prípadne VueJS nás tiež poteší.

Projekty riešime ako tím, od nacenenia, cez realizáciu, testovanie až po nasadenie. O vhodných riešeniach rozhodujeme spolu a vždy máš priestor vyjadriť svoj názor a diskutovať. Je možné, že svoju prácu budeš musieť konzultovať a prezentovať aj priamo s klientom.

Očakávané zručnosti:
+ PHP 7, používaš composer, ovládaš MVC
+ MySQL
+ Git (používame GitLab)
+ tvorba šablóny pre WordPress

Akého parťáka hľadáme medzi nás:
Máš analytické a kritické myslenie, máš chuť neustále technologicky rásť a dokážeš posúvať vpred nie len seba ale aj ostatných. Baví ťa robiť v tíme, si tímový hráč. Vieš diskutovať o problémoch, robiť kompromisy a hľadať riešenia pri vzniknutých problémoch. V neposlednom rade si zodpovedný za svoju odrobenú prácu a vieš prevziať zodpovednosť aj za celý projekt a ak ti niečo nejde nemáš problém požiadať druhých o pomoc. Ak si sa v tomto našiel určite sa hodíš k nám.

Výhodou je ak:
+ ovládaš automatické testovanie phpunit, selenium
+ vyznáš sa v konfigurácií apache, prípadne aj nginx
+ vieš spravovať vlastný linux / ubuntu server
+ Docker, PHPUnit, Selenium, ElasticSearch
+ vieš tvoriť moduly pre WordPress

Ako IT oddelenie vo firme NetSuccess máme za sebou viacero úspešných projektov, cez prezentačné stránky až po eshopy. Napríklad: Tatra Mountains Resorts - strediskové weby (Typo/Laravel), Lieky24 (Prestashop), Visit Liptov (WordPress), Baumit CZ eshop (Python / VueJS) a ďalšie …

Veríme, že sme ťa oslovili a nájdeme spoločnú cestu.

+ Dovolenka aj pri živnosti + 3 sick days
+ Homeoffice
+ Flexibilný pracovný čas
+ Príspevok na hardware po skúšobnej dobe
+ Firemný paušál
+ Máme zavedené agilné princípy / ranný stand up / porady / týždenný planning / retrospektíva /

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Laravel (PHP framework) - Základy
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Základy
GIT - Základy

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4128299  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac