1 300 - 2 500 EUR

Obchodný manažér pre IT projekty a styk so zákazníkmi

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná digitálna agentúra hľadá zdatného riešiča, ktorému by sme zverili obchodnú stránku projektov v našom IT oddelení. Táto pracovná pozícia je predovšetkým o komunikácii - so zákazníkmi a s ostatnými členmi týmu. Ako každá firma v oblasti IT, aj my riešime množstvo technických otázok, ale na to tu máme tím zdatných vývojárov. Úlohou obchodného manažéra je zaručiť, že títo skvelí "ajťáci" vždy budú mať na stole nové výzvy na ktorých majú pracovať.
V skratke:
- Komunikácia so zákazníkmi: získavanie podkladov a informácií k projektom, reportovanie stavu vývoja...
- ...vrátane riešenia náročných situácií, ako je meškanie, náhle zmeny požiadaviek a pod.
- Príprava zadaní a cenových ponúk v spolupráci s vývojármi.
- Vyhľadávanie nových projektov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 1300,- €. Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností daného kandidáta.

- Adekvátne finančné ohodnotenie.
- Veľká miera slobody a priestor pre iniciatívu. Šanca "zanechať stopu".
- Neformálna pracovná atmosféra, tím mladých ľudí. Naša firma naozaj funguje ako veľká rodina.
- Férový šéf, ktorý tu bude vždy pre Teba, pripravený Ti pomôcť sa zlepšovať.
- Práca z domu

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem, pošli prosím stručné a výstižne CV.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.10.2019.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Si pozitívne naladený/á s aktívnym prístupom k práci aj k životu.
- V prípade konfliktu hľadáš riešenia a pritom zostávaš pozitívny/a.
- Dokážeš porozumieť záujmom rôznych strán - firme, zákazníkovi, svojmu tímu a hľadáš kompromisy.
- Svoje rozhodovanie zakladáš na prirodzenej inteligencii a máš analytické myslenie.
- Máš reprezentatívne vystupovanie.
- Výborne zvládaš komunikáciu - v osobnom aj písomnom styku.
- Máš chuť pracovať v IT a rád/rada sa naučíš niečo nové z oblasti webových technológií.
- Máš preukázateľné niekoľko ročné skúsenosti a výsledky na obchodných pozíciach.

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. Našu prácu ocenila porota Zlatého Klinca za rok 2016. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn
- sociálne siete
- webové technológie
- mobilné aplikácie
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Lazaretská 12
811 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3623207   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1300,- €. Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností daného kandidáta.