Obchodný manažér pre online chat centrum Reago

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
august 2021
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1200,- €. Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne tvojich schopností a skúseností. Celková mzda sa skladá zo základnej mzdy a provízie. Jej horná hranica nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešná digitálna agentúra hľadá zdatného riešiča, ktorému by sme zverili obchodnú stránku prvého slovenského chat centra - Reago pre Košický a Prešovský kraj . Táto pracovná pozícia je predovšetkým o vyhľadávaní nových zákazníkov a komunikácií s ostatnými členmi týmu. Úlohou obchodného manažéra je zaručiť, že naši skvelí operátori vždy budú mať na stole nové výzvy, na ktorých majú pracovať.
V skratke:
- Osobná komunikácia so zákazníkmi: získavanie podkladov a informácií potrebných na prevádzku služby Reago na webe zákazníka
- Príprava cenových ponúk
- Vyhľadávanie nových klientov
- Aktívny obchod so zameraním na výsledky a veľkou dávkou slobody

- Adekvátne finančné ohodnotenie
- Veľká miera slobody a priestor pre iniciatívu. Šanca "zanechať stopu"
- Neformálna pracovná atmosféra, tím mladých ľudí. Naša firma naozaj funguje ako veľká rodina
- Férový šéf, ktorý tu bude vždy pre Teba, pripravený pomôcť Ti k lepším výsledkom
- Práca z domu
- Notebook a telefón aj na súkromné využitie

Ak máš záujem a spĺňaš podmienky, pošli prosím stručné a výstižne CV . K životopisu pridaj aj odpoveď na otázku, "Prečo máme začať spoluprácu práve s tebou?". Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 31.08.2021.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný manažér, Predaj inzercie, Online marketing

Počet rokov praxe

3

- Si pozitívne naladený/á s aktívnym prístupom k práci aj k životu.
- V prípade konfliktu hľadáš riešenia a pritom zostávaš pozitívny/a.
- Dokážeš porozumieť záujmom rôznych strán - firme, zákazníkovi, svojmu tímu a hľadáš riešenia.
- Svoje rozhodovanie zakladáš na prirodzenej inteligencii a máš proklientský myslenie.
- Máš reprezentatívne vystupovanie.
- Výborne zvládaš komunikáciu - v osobnom aj písomnom styku.
- Máš chuť pracovať v IT a rád/rada sa naučíš niečo nové.
- Máš preukázateľné niekoľko ročné skúsenosti a výsledky s predajom služieb.
- Máš živnosť s možnosťou použitia vlastného auta, je to na začiatku spolupráce výhodou

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3623207  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac