IT Analytik

NetSuccess, s.r.o.

Miesto práce
Lazaretská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1300,- €. Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NetSuccess hľadá IT analytika, ktorý bude v spolupráci s projektovým teamom analyzovať a navrhovať webové aplikácie a riešenia.
Tvojim cieľom bude porozumieť zákazníkovým potrebám, navrhnúť user-friendly riešenie, ktorému porozumie ako zákazník, tak vývojári.

- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- priateľská a neformálna atmosféra
- sickdays 7 dní v roku
- homeoffice
- chillout zóna s futbalom, občerstvením
- práca na zaujímavých projektoch
- po vzájomnej dohode vieme uvažovať aj na remote práci (na diaľku)

Uchádzačov vyberáme priebežne na základe doterajších skúseností alebo preukázanej motivácie.
Vyhradzujeme si právo pozvať iba kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce skúsenosti s tvorbou analýz a funkčných špecifikácií
- skúsenosť aspoň s jedným z modelovacích nástrojov (Sketch, Justinmind, Axure, Adobe Xd, Balsamiq…)
- skúsenosť s agilným vývojom vítaná
- analytické myslenie ale aj zdravý sedliacky rozum
- chuť učiť sa nové veci
- aktívny prístup k práci aj k životu

Sme na trhu od r. 2008 a zameriavame sa na internetový marketing, tvorbu webových stránok, reklamných kreatív . Ako certifikovaný Google Premium Partner hráme prvú ligu pri manažovaní reklamy vo vyhľadávači aj reklamnej sieti. Sme členom ADMA - Asociácia digitálnych marketingových agentúr. Prevádzkujeme vlastný reklamný systém INRES. V NetSuccess je nás viac ako 30 zamestnancov.

Sme experti na:
- online marketing
- online reklama
- mediálne plánovanie
- web analýzy
- webdizajn a webové technológie
- sociálne siete
- Pay per click reklama
- reklamný systém INRES

V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3499727  Dátum zverejnenia: 24.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1300,- €. Výsledná úroveň základnej mzdy závisí od úrovne schopností a skúseností daného kandidáta.